Lasse Johnson oljemålning

Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE JOHNSON (1899-1992): Motiv från Klara kyrka, signerad och daterad Lasse Joonson 1932, olja på duk, ca 76x87 cm

360627

2016-02-13