Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LASSE JOHNSON (1899-1992): Motiv från Klara kyrka, signerad och daterad Lasse Joonson 1932, olja på duk, ca 76x87 cm
360627
2016-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här