Fotografier och litografier

Fotografier och litografier
Fotografier och litografier
Fotografier och litografier
Fotografier och litografier
Fotografier och litografier
Fotografier och litografier
Fotografier och litografier
Fotografier och litografier
Fotografier och litografier
Fotografier och litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTOGRAFIER, LITOGRAFIER, TECKNING, 5 st, signerad och inskriptioner, bl.a. BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967), variernade mått

Slitage

360632

2016-02-12