Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), Mannequin ouverture, färgetsning med carborundum, signerad och numrerad J. Coignard 3/60, bladstorlek 38x28 cm
Litteratur: Bergström 200
360641
2016-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här