Ram 1800-talets slut

Ram 1800-talets slut
Ram 1800-talets slut
Ram 1800-talets slut
Ram 1800-talets slut

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, 1800-talets slut, förgylld, innermått ca 49x40, yttermått 80x71 cm

Skador, slitage

360660

2016-02-12