Ram 1800-talets slut
2016-02-12
360660
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, 1800-talets slut, förgylld, innermått ca 49x40, yttermått 80x71 cm
Skador, slitage