Lars Pirak färglitografi

Lars Pirak färglitografi
Lars Pirak färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS PIRAK (1932-2008): Fjällmotiv med renar, signerad Lars Pirak,, träsnitt, 2/30 ca 27,5x41 cm

360671

2016-02-12