Modellbåt 1960-tal

Modellbåt 1960-tal
Modellbåt 1960-tal
Modellbåt 1960-tal
Modellbåt 1960-tal
Modellbåt 1960-tal
Modellbåt 1960-tal
Modellbåt 1960-tal
Modellbåt 1960-tal
Modellbåt 1960-tal
Modellbåt 1960-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MODELLBÅT, 1960-tal, engelsk polisbåt, elmotor, trä, längd ca 72 cm, stativ medföljer

Slitage, smärre detalar saknas, överföring till propelleraxel saknas

360677

2016-02-12