Göran Brunius samt oidentifierad konstnär
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): (2) Landskap, monogramsignerad GB samt signerad Göran Brunius, olja resp akvarell
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (3): Landskap, osignerade, olja på pannå, varierande mått ca 22x30-31x41 cm, oramade
Färgbortfall, slitage
360683
2016-02-12