Göran Brunius samt oidentifierad konstnär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): (2) Landskap, monogramsignerad GB samt signerad Göran Brunius, olja resp akvarell
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (3): Landskap, osignerade, olja på pannå, varierande mått ca 22x30-31x41 cm, oramade

Färgbortfall, slitage

360683

2016-02-12