Stolar renässans

Stolar renässans
Stolar renässans
Stolar renässans
Stolar renässans
Stolar renässans
Stolar renässans
Stolar renässans
Stolar renässans
Stolar renässans
Stolar renässans

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st, 1600/1700-tal, renässans, furu, klädd i gyllenläder, sitthöjd ca 53 cm

Renoverade, kompletterade, slitage, skador

360686

2016-02-13