Karmstolar Confidencen

Karmstolar Confidencen
Karmstolar Confidencen
Karmstolar Confidencen
Karmstolar Confidencen
Karmstolar Confidencen
Karmstolar Confidencen
Karmstolar Confidencen
Karmstolar Confidencen
Karmstolar Confidencen
Karmstolar Confidencen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER ÖBERG, "Confidencen", karmstol, brännmärkta samt numrerade JH, SPS, PÖ för Johan Hellström (prototypsnickare), Sven Philip Sörensen (donator), Per Öberg (arkitekt), gråbetsad, sitthöjd ca 43 cm

Smärre bruksslitage

360690

2016-02-13