Nicolaes Berchem, hans efterföljare olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NICOLAES BERCHEM, hans efterföljare, Ruinlandskap med figurer, olja på duk, 48x56,5 cm, ram saknas

Dubblerad, retuscher, krackeleringar

360697

2016-02-20