Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NICOLAES BERCHEM, hans efterföljare, Ruinlandskap med figurer, olja på duk, 48x56,5 cm, ram saknas
Dubblerad, retuscher, krackeleringar
360697
2016-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här