Klubbat för:
54 000 SEK
4 000 SEK
EUGÈNE DEVERIA, hans krets, ca 1860, orientalisk dam med fågel, olja på duk, 52,5x65 cm
Krackeleringar över hela duken, hål, lagning
360700
2016-02-20