Eugène Deveria, hans krets olja

Klubbat för:

54 000 SEK

4 000 SEK

EUGÈNE DEVERIA, hans krets, ca 1860, orientalisk dam med fågel, olja på duk, 52,5x65 cm

Krackeleringar över hela duken, hål, lagning

360700

2016-02-20