Bordspendyl samt kandelabrar

Bordspendyl samt kandelabrar
Bordspendyl samt kandelabrar
Bordspendyl samt kandelabrar
Bordspendyl samt kandelabrar
Bordspendyl samt kandelabrar
Bordspendyl samt kandelabrar
Bordspendyl samt kandelabrar
Bordspendyl samt kandelabrar
Bordspendyl samt kandelabrar
Bordspendyl samt kandelabrar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL samt KANDELABRAR, 1 par, rokokostil, tidigt 1900-tal, mässing, ljusstakar för vardera fyra ljus, höjd pendyl 38 cm, höjd kandelabrar 36 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

360703

2016-02-13