Enoch Ringér oljemålning

Enoch Ringér oljemålning
Enoch Ringér oljemålning
Enoch Ringér oljemålning
Enoch Ringér oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENOCH RINGNÉR (1870-1967): "Sagersta Nerike", signerad och daterad E Ringnér 94 samt betitlad Sagerska Nerike, olja, duk på papp-pannå, 32x39 cm

360705

2016-02-13