Kaffkanna sockerskål snipa silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, SNIPA, silver, rokokostil, stående på fyra fötter, svenska importstämplar, kannans höjd ca 18 cm, total vikt ca 550 g

Smärre repor

360720

2016-02-13