Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÄNK, gustaviansk stil, omkring 1900, bemålad, beslag i mässing 1900-tal, höjd ca 104 97x48 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor

360721

2016-02-13