Vitrinskåp
2016-02-13
360729
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, 18/1900-tal, glasade dörrar, 3 glashyllor, vitmålade, höjd 133, 90x32 cm
Renoverat, omarbetat, slitage, nyckel saknas