Spegel rokokostil
2016-02-13
360746
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, förgylld, 110 x 49 cm
Bruksslitage