Väggplåt barockstil

Väggplåt barockstil
Väggplåt barockstil
Väggplåt barockstil
Väggplåt barockstil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGPLÅT, barockstil, mässing, 68 x 52 cm

Ovanligt tunn mässingsplåt, lagningar, skador

360751

2016-02-13