Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGPLÅT, barockstil, mässing, 68 x 52 cm
Ovanligt tunn mässingsplåt, lagningar, skador
360751
2016-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här