Christina Knall

Christina Knall
Christina Knall

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Riddarholmen och Stadshuset, signerad Christina Knall, 106/290, färglitografi, 31x41 cm

360756

2016-02-13