Fartygsmodell trä

Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä
Fartygsmodell trä

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FARTYGSMODELL, trä med segel i textil, på ställning märkt "San Mateo Siglo lXVl. Längd 79, höjd 74 cm

Slitage, skador

360761

2016-02-13