Bertil Damm
2016-02-13
360786
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL DAMM (1887-1942): "Strandpromenaden Upsala", signerad och daterad 1937, stämpelmärkt a tergo "Minnesutställning Konstakademin 1943 nr 168" olja på duk, 47x80 cm