Bertil Damm

Bertil Damm
Bertil Damm
Bertil Damm
Bertil Damm
Bertil Damm
Bertil Damm

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

BERTIL DAMM (1887-1942): "Strandpromenaden Upsala", signerad och daterad 1937, stämpelmärkt a tergo "Minnesutställning Konstakademin 1943 nr 168" olja på duk, 47x80 cm

360786

2016-02-13