Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
BERTIL DAMM (1887-1942): "Strandpromenaden Upsala", signerad och daterad 1937, stämpelmärkt a tergo "Minnesutställning Konstakademin 1943 nr 168" olja på duk, 47x80 cm
360786
2016-02-13