P O Ultvedt etsning

P O Ultvedt etsning
P O Ultvedt etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): Höna, signerad P.O. Ultvedt, 1/20, etsning, bildmått 30x24 cm

360793

2016-02-13