Knut Swane

Knut Swane
Knut Swane
Knut Swane
Knut Swane

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT SWANE (Norge, född 1951): Komposition, signerad och daterad K.Swane -83, akryl på kartong, ca 29x40 cm

360796

2016-02-13