Brasskärm

Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRASSKÄRM, 1900-talets början, bronserad stomme i trä med svarvade detaljer, glasskiva med tryckt dekor av blomster, höjd ca 88 cm

Slitage

360816

2016-02-13