Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HMB MÖBLER RÖRVIK, soffbord, 1950-tal, teak, undertill med brännmärkning, höjd ca 55, 130x61cm
Bruksslitage
360826
2016-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här