Väggfält omkring 1800
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
VÄGGFÄLT, Sverige omkring 1800, kandelabermotiv med slingor, blomstergirlanger, urna, lyra, Vestal och tripod med Vestas eviga eld, olja på duk, ca 195x51 cm
Skador, lagningar, frägbortfall
360828
2016-02-13