Väggfält omkring 1800

Väggfält omkring 1800
Väggfält omkring 1800
Väggfält omkring 1800
Väggfält omkring 1800

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

VÄGGFÄLT, Sverige omkring 1800, kandelabermotiv med slingor, blomstergirlanger, urna, lyra, Vestal och tripod med Vestas eviga eld, olja på duk, ca 195x51 cm

Skador, lagningar, frägbortfall

360828

2016-02-13