Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 4-lådig, 1950/60-tal, beslag i mässing, höjd ca 89, 41x77 cm

Slitage

360835

2016-02-13