Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 4-lådig, 1950/60-tal, beslag i mässing, höjd ca 89, 41x77 cm
Slitage
360835
2016-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här