Vindflöjel 1700-tal

Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VINDFÖLJEL, 1700-tal, smide, daterad och märkt EES 1790, höjd ca 57, längd 26 cm
PROVENIENS: Långtora Gästgivaregård, Enköping

360840

2016-02-14