Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS J WEGNER, soffa, GE-236/4, Getama, benställning i ek, lösa plymåer, soffans längd ca 270, sitthöjd ca 40 cm
Benställning och klädsel med slitage och smärre skador
360851
2016-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här