Hans J Wegner

Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS J WEGNER, soffa, GE-236/4, Getama, benställning i ek, lösa plymåer, soffans längd ca 270, sitthöjd ca 40 cm

Benställning och klädsel med slitage och smärre skador

360851

2016-02-13