Börje Berglund

Börje Berglund
Börje Berglund
Börje Berglund
Börje Berglund
Börje Berglund
Börje Berglund
Börje Berglund
Börje Berglund

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE BERGLUND, skulptur, stengods, signerad på sockel, höjd ca 22,5 cm

Baksida med smärre nagg

360862

2016-02-13