Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, Louis XVI, 1700-talets andra hälft, brännförgylld brons, vardera med 2 ljusarmar, höjd 36 cm
Förgyllning med slitage
360870
2016-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här