Appliquer Louis XVI

Appliquer Louis XVI
Appliquer Louis XVI
Appliquer Louis XVI
Appliquer Louis XVI

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, Louis XVI, 1700-talets andra hälft, brännförgylld brons, vardera med 2 ljusarmar, höjd 36 cm

Förgyllning med slitage

360870

2016-02-13