Torgny Forsberg oljemålningar
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TORGNY FORSBERG, 2 st, Norrlandsmotiv, "Höst vid Klimpfjäll" resp "Intill Saxnäs, signerade och daterade Torgny Forsberg -82, olja på pannå, 27x35 resp 33x41 cm
Kuntoraportti
360885
Päivämäärä:
2016-02-13