Torba/väskfrontstycke

Torba/väskfrontstycke
Torba/väskfrontstycke
Torba/väskfrontstycke
Torba/väskfrontstycke

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TORBA/VÄSKFRONTSTYCKE, semiantik, Turkmenistan, ca 160x90 cm

Slitage, långsida reducerad, langettering med lagningar, bakstycke saknas

360904

2016-02-22