Fåtölj Nordiska Kompaniet

Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet
Fåtölj Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R564 179 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Brukslitage

360917

2016-02-13