Bokhyllor Bertil Fridhagen
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllesektioner, 2 st, 1960-tal, brännmärkta Fridhagen Bodafors möbelfabrik 1960, teak, flyttbara hyllplan, höjd 187 cm, bredd 130 cm, djup 41 cm, 2 nycklar medföljer
Bruksslitage
360928
2016-02-14