Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKYPHOS, Kampanien, hellenistisk, ca 300-talet fKr, svartmålad figurdekor med palmetter, höjd 16, diameter 16,5 cm
Något slitage, botten täckt med rottrådar
360934
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här