Carl Malmsten Tema
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, skåp, med dekor i intarsia, två skåpsdelar med mellanliggande lådor, draghandtag i mässing, höjd 182, 95 x 42 cm, 2 nycklar finns
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre slitage/skador
360945
2016-02-15