Carl Malmsten Tema

Carl Malmsten Tema
Carl Malmsten Tema
Carl Malmsten Tema
Carl Malmsten Tema
Carl Malmsten Tema
Carl Malmsten Tema
Carl Malmsten Tema
Carl Malmsten Tema

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

CARL MALMSTEN, skåp, med dekor i intarsia, två skåpsdelar med mellanliggande lådor, draghandtag i mässing, höjd 182, 95 x 42 cm, 2 nycklar finns

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage/skador

360945

2016-02-15