Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Äppelskörd, signerad och daterad Uno Vallman 1951, olja på duk, 288x150 cm
Lagning
360967
2016-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här