Uno Vallman olja

Uno Vallman olja
Uno Vallman olja
Uno Vallman olja
Uno Vallman olja
Uno Vallman olja
Uno Vallman olja

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Äppelskörd, signerad och daterad Uno Vallman 1951, olja på duk, 288x150 cm

Lagning

360967

2016-02-18