Roland Svensson akvarell

Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): motiv från Långvik, Möja, signerad Roland S, akvarell, ca 13,5 x 9 cm

360969

2016-02-13