Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG, skålar, 2 st, stengods, Gustavsberg, vitglaserade, dekor i svart och guld, längd ca 35,5 cm

Nagg och lagning

360985

2016-02-14