Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, träskuren dekor, bronserad, originalglas, ca 103x43 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Senare bronsering, glas med ålderfläckar

360993

2016-02-14