Spegel rokoko
Valmis
2016-02-14
360993
| Korkein tarjous | 25 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
SPEGEL, 1700-tal, rokoko, träskuren dekor, bronserad, originalglas, ca 103x43 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Senare bronsering, glas med ålderfläckar