Jan Lundqvist akvarell / färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN LUNDQVIST (född 1935): (2), motiv från Strömkajen samt Djurgården, signerade Jan Lundqvist, akvarell och färglitografi, litografin numrerad 347/350, 19 x 27 resp 32 x 44 cm

360997

2016-02-14