Vikskärm kinesiserande dekor

Vikskärm kinesiserande dekor
Vikskärm kinesiserande dekor
Vikskärm kinesiserande dekor
Vikskärm kinesiserande dekor
Vikskärm kinesiserande dekor
Vikskärm kinesiserande dekor
Vikskärm kinesiserande dekor
Vikskärm kinesiserande dekor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, 4 dlr, 1900-tal, svartmålat med polykrom dekor av kinesiserande motiv, fotbeslag i mässing, höjd ca 183, 4x83 cm

Smärre skador

361001

2016-02-14