Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKSKÄRM, 4 dlr, 1900-tal, svartmålat med polykrom dekor av kinesiserande motiv, fotbeslag i mässing, höjd ca 183, 4x83 cm
Smärre skador
361001
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här