Hans Lindroth akvarell

Hans Lindroth akvarell
Hans Lindroth akvarell
Hans Lindroth akvarell
Hans Lindroth akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS LINDROTH, (född 1938) (2): Motiv från Stockholm och Harö, signerade Hans Lindroth, daterade -67 och -70, akvareller, ca 11x17 resp 17,5x28 cm

361006

2016-02-14