Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft, bemålat, höjd ca 204, 123x38 cm
Senare bemålat, nyckel saknas, sprickor, skador
361039
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här