Snedklaffsekretär med vitrinöverdel
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, med vitrinöverdel, 1800-talets andra hälft, bemålad, inredning fanérad i mahogny, patinerade beslag, höjd ca 208, 96x48 cm
Senare bemålat, sprickor, smärre ytskador, inredning med färgrester
361045
2016-02-14