Snedklaffsekretär med vitrinöverdel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, med vitrinöverdel, 1800-talets andra hälft, bemålad, inredning fanérad i mahogny, patinerade beslag, höjd ca 208, 96x48 cm

Senare bemålat, sprickor, smärre ytskador, inredning med färgrester

361045

2016-02-14