Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
GÖRAN TULL (född 1942): (4), Bullens Pilsnerkorv, signerade och daterade Göran Tull, numrerade 51/100, serigrafier, bildytan 62x42 cm
2 st saknar glas
361046
2016-02-16