Göran Tull serigrafier

Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

GÖRAN TULL (född 1942): (4), Bullens Pilsnerkorv, signerade och daterade Göran Tull, numrerade 51/100, serigrafier, bildytan 62x42 cm

2 st saknar glas

361046

2016-02-16